ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS

Nasza strona przeszła ostatnio mały lifting.
Dodaliśmy kilka nowych funkcjonalności, uaktualniliśmy te, które już były, a to jeszcze nie koniec…

KSIĘGA GOŚCI

Wprowadziliśmy Księgę Gości odwiedzających naszą stronę i słuchających Hitradio.pl
Każdy, kto chce może wyrazić własną opinię o stronie, o radiu, o muzyce, którą prezentujemy na naszej antenie. Zachęcamy do dopisywania się na stronach Księgi Gości.

HISTORIA HITRADIA

Uaktualniliśmy stronę historii powstania Hitradio, aż po dzień dzisiejszy. Przeczytajcie, zapoznajcie się, jak to było i jak jest obecnie.

NASZA EKIPA

Na tej stronie, pojawiły się krótkie opisy naszych prezenterów, co najczęściej prezentują podczas audycji, oraz co najbardziej lubią...

Więcej

TO GRAMY W HITRADIO.PL

MUZYKA POPULARNA LAT OSIEMDZIESIĄTYCH
Muzyczne lata 80-te to prawdziwa mieszanka stylów tej dekady, od tanecznych brzmień muzyki Italo Disco, Euro Disco czy Hi-NRG, Synth pop, synthesiser pop, electro pop (Pet Shop Boys, A-ha, Alphaville, Erasure, OMD, Bronski Beat, The Communards czy Depeche Mode, zaś do wykonawców Marc Almond, Alison Moyet i Annie Lennox.), po brzmienia New Romantic czy New Wave.

ITALO DISCO
To nazwa stylu muzycznego wywodzącego się z Włoch i określająca włoską, elektroniczną muzykę dyskotekową lub też muzykę z innych części świata, która ją naśladowała. Sama nazwa Italo Disco pojawiła się w 1983 roku, zaś wcześniej od roku 1977 do 1983 określana była mianem Spaghetti-Dance...

Więcej