EKIPA HITRADIO

NASZĄ PASJĄ JEST MUZYKA

X-RAY
X-RAY (Tomek)

Swą przygodę z mikrofonem zaczął w 2002 roku, kiedy to przez kilka lat pracował w rozgłośni regionalnej radia FM, prowadząc trzygodzinny, magazyn filmowy „Zobacz to”. Potem przyszła kolej na radio w sieci. Dziś dba o radiowy serwer naszego radia i inne sprawy techniczne. Najlepiej czuje się w klimatach Italo & Eurodisco, Italo Disco New Generation czy Spacesynth. Jego drugą pasją jest muzyka filmowa. Od 2019 roku szefuje w Hitradio.pl

KULKA
KULKA (Jola)

Prezenterka z największym stażem internetowego streamingu w Hitradio.pl.
Po 2 latach namiętnego namawiania w końcu uległa i w 2011 ze słuchaczki została prezenterką. Na Jej audycjach najczęściej usłyszymy Euro & Italo Disco, a także Eurodance, Eurobeat czy Euro House. Jest mistrzynią w przeuroczym zagadywaniu prezentowanego materiału muzycznego. Robi to z tak charakterystyczną dla siebie gracją, że naprawdę miło Jej się słucha! Kto nie wierzy, niech sam sprawdzi.

BETKA
BETKA (Beata)

Studio Betki to północny Śląsk, z czym Ona nie może się pogodzić. Wieloletnie doświadczenie prezenterskie w sieci łączy nie tylko z naprawdę szczerą chęcią grania (jakże takich niewielu już zostało prezenterów), ale również z pieczołowitością przygotowywanych audycji i ciepłym głosem. Jej audycje cechuje jednocześnie swoboda, ale też nierzadko komentarze o tytułach, wykonawcach czy gatunkach. U Niej usłyszycie Euro & Italo Disco, Eurodance, Synthpop, Synthwave, ale również muzykę elektroniczną. Bezgranicznie zakochana w utworach J.M. Jarre. Jako jedyna gra najszersze spektrum gatunków muzycznych a Jej motto to: „Nie samym italo żyje człowiek”. Znana jest ze swoich spontanicznych audycji – szybki wpis w grafik a 30 minut potem już siedzi za sterami i gra głównie wieczorami.

MICHNICK
MICHNICK (Krzysiek)

Nadaje ze studia w Warszawie. Przez wiele lat, związany był z wieloma internetowymi stacjami radiowymi, miał też swój epizod w Radiu Eska na „Liście Byłych Przebojów” prowadzoną przez Wojciecha Wilczyńskiego. Od roku 2005 z radiowym ShoutCastem jest za pan brat. Miał też własną stację radiową, ale od zimy 2021 dołączył do zespołu Hitradio.pl. Podczas jego audycji „Trzy po trzy… muzycznie” można usłyszeć szerokie spektrum muzyczne, od ulubionego Italo Disco, przez Euro Dance & Disco, przez Pop, Rock, aż do mocniejszego brzmienia Hardrocka, lubi Polską muzykę z lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Szczególnie uwielbia utwory Italo Disco z lat 80’s ubiegłego stulecia, ale lubi też te nowopowstałe, wyprodukowane po roku 2000 aż po najnowsze produkcje New Italo Disco….
Odpowiada też za działanie naszej strony internetowej i serwera radiowego.
Prowadzi też własną stronę muzyczną Info Music 80902k.pl, gdzie możecie znaleźć opisy sylwetek Waszych ulubionych artystów.

EWA
EWA

Ewa gra z nami gościnnie (na razie) od wiosny 2022 roku. Związana jest też z inną, zaprzyjaźnioną stacją radiową. Prezenterka o ciepłym aksamitnym głosie lubiąca Pop i Italo Disco, zarówno te z lat 80’s jak i te nowej generacji 2k.

HIT PILOT

Czujny i zawsze gotowy do akcji, gra wtedy, kiedy nasi prezenterzy pracują zawodowo lub śpią. Nie obce mu wszystkie style muzyczne, te starsze i te nowsze…