Rozpoczynamy kolejną dekadę

Po grudniowych problemach z serwerem Hitradio, został uruchomiony nowy, który gra nam od początku tego roku. W połowie listopada ubiegłego roku Hitradio obchodziło swoje dziesięciolecie i mamy nadzieję, że pogra nam koleje lata. Zostało ono założone z pasji do muzyki italo & euro disco i ogólnie pojętych lat 80’s. Dziś w tym względzie nic się nie zmienia. Nie znaczy to, że nie usłyszymy np. muzyki polskiej czy tej z lat 90’s.

Hitradio jest amatorską, niekomercyjną stacją, która z tytułu swojej działalności nie osiąga jakichkolwiek dochodów.

Przez kilka lat działalności w Internecie wiele osób poświęcało swój wolny czas i z zacięciem starało się aby wszyscy nasi odbiorcy mogli czerpać radość z muzyki którą dla was przygotowywaliśmy. Hitradio to projekt całkowicie hobbystyczny i wszyscy uczestniczący w nim poświęcają swój czas zupełnie bezinteresownie.

Jeżeli nie jesteśmy w stanie zagrać jakiegoś utworu, oznacza to że nie posiadamy go w naszych zbiorach. Prosimy więc również naszych słuchaczy o wyrozumiałość w tym względzie.

Nasi prezenterzy pomimo tego, iż są amatorami starają się ze wszystkich sił aby ich audycje były ciekawe i dobrze przygotowane. Staramy się podzielić z Wami naszą wspólną wielką pasją jaką jest muzyka. Liczymy więc na wyrozumiałość naszych słuchaczy, jeżeli zdarzą się nam jakieś potknięcia czy niedociągnięcia.

Mamy cichą nadzieję że czas spędzony z nami nie będzie dla Was czasem straconym, i będziemy w stanie umilić Wam czas wolny jak najlepiej potrafimy czyli po prostu muzyką.

 

Tagi: