Grają nam…

PREZENTERZY HITRADIO:

X-Ray

X-Ray

swą przygodę z mikrofonem zaczął w 2002r od zupełnie przypadkowego zbiegu okoliczności, kiedy to przez kilka lat pracował w rozgłośni regionalnej radia FM, prowadząc trzygodzinny, magazyn filmowy „Zobacz to”. Potem przyszła kolej na radio w sieci – Top80, OneLive80, MaxItalo, Radio Mirage. Dziś dba o radiowy serwer i inne sprawy techniczne. Najlepiej czuje się w klimatach italo & euro disco, Italo Disco New Generation czy Spacesynth. Jego drugą pasją jest muzyka filmowa.

Betka

Betka

Na Jej audycjach najczęściej usłyszymy nie tylko euro & italo disco czy synth-pop ale też np. pop 80’s. Posłuchać można Jej najczęściej wieczorem.

X-Ray pilot

X-Ray pilot

KULKA

KULKA

z największym stażem internetowego streamingu w Hitradio. Po 2 latach namiętnego namawiania w końcu uległa i w 2011 ze słuchaczki została prezenterką. Na Jej audycjach najczęściej usłyszymy euro & italo disco a także eurodance, eurobeat czy euro house. Jest mistrzynią w przeuroczym zagadywaniu prezentowanego materiału muzycznego. Robi to z tak charakterystyczną dla siebie gracją, że naprawdę miło Jej się słucha! Kto nie wierzy

Michnick

Michnick

Ewa

Ewa