Aby strona mogła działać poprawnie musisz mieć właczony javascript w swojej przegladarce
radio
 FAQ     Strona Radia  AlbumWydarzenia  Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja  Galeria    Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Kontakt Zaloguj 

Ogłoszenie 

Wybieramy Hit Miesiąca

Zagłosuj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa Osoba która zadebiutuje jako Grajek w Hit-Radio
Autor Wiadomość
Bodzio 
Hit-Radio

Ulubiony Wykonawca: Ken Laszlo
Województwa:
malopolskie

* Punkty: 471
Wysłany: 29 Kwiecień 2013, 20:32   Nowa Osoba która zadebiutuje jako Grajek w Hit-Radio

Mam zaszczyt zaprosic na Debiutancka audycje w naszym radyjku w dniu 03-05-2013
o godz 20-stej nowego Grajka osoba całkowiecie nowa w tej zabawie ,zachecam tym bardziej abyscie byli w ten dzien i w tej godz na ,,fali hit-radio.pl,,

Czy Ktos pokusi sie o typ (Kobieta czy facet ??)

Nowy Grajek w hit-radio.pl.jpg
Plik ściągnięto 37 raz(y) 102,32 KB

Kasia Kr 

Ulubiony Wykonawca: F
Województwa:
malopolskie

Pomogła: 1 raz

* Punkty: 264
Wysłany: 30 Kwiecień 2013, 08:15   

Ryzyk fizyk stawiam na kobietę :/

KULKA 

Ulubiony Wykonawca: Grant Miller,Peter Schilling,Savage

* Punkty: 95
Wysłany: 30 Kwiecień 2013, 17:10   

Ja w typowaniach nigdy nie bylam dobra :P moja intuicja nie wspolgra nigdy ze mna :D ..ale sprobuje :P

Dedukujac tak sobie troszku...przydalaby sie w ekipce jakas kobitka... :P coby mi pomogla stawiać sie naszym chlopakom :D ...czasami :P .....bo ja jako jedyna nie mam sily przebicia... ;) ..nie sluchaja mnie :cry: sm)
Ale pewnie znajac moje zezowate szczescie..to znow bedzie facecik :P i znow nie trafie z typem swoim :D ... choc z drugiej strony..jakby byl facecik..o jakims milym dla ucha glosie to...czemu nie :) im bardziej powiekszy sie grono prezenterskie(grajkowe :P ) tym lepiej.. :)

Tak bardzo zaluje,ze nie bedzie mi dane posluchac tego debiutu ;( bede w pracy wtedy.. :(
Czy moglby mi ktos nagrac ten debiut??? Bodek??? Svenno?? KzK??? Bardzo prosze ;)

Pozdrawiam :)
KULKA

Bianca 

Ulubiony Wykonawca: OMD, Ultravox

* Punkty: 237
Wysłany: 30 Kwiecień 2013, 18:22   

Witanko :)

To ja również dołączę do zabawy w "typowanie" ;) . Patrząc na wpis w Ramówce można by sądzić, że do ekipy dołączy kolejny facet, ale nie powiem tak jak napisała wyżej Ziomalka kobiecy głos przydałby się dla równowagi i Kulka nie czułaby się osamotniona :P chociaż bycie rodzynkiem ma swoje dobre strony ha ha :D .

Dobra ja stawiam typ ale na kolejnego Faceta w ekipie Hit-Radio ;)

Pozdrówka :) b)) :) Bianca

Brunetka 

Ulubiony Wykonawca: Italo Disco
Województwa:
malopolskie

* Punkty: 4
Wysłany: 2 Maj 2013, 14:30   

;) ;) Stawiam na Faceta . ;) ;)

Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu