Aby strona mogła działać poprawnie musisz mieć właczony javascript w swojej przegladarce
radio
 FAQ     Strona Radia  AlbumWydarzenia  Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja  Galeria    Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Kontakt Zaloguj 

Ogłoszenie 

Wybieramy Hit Miesiąca Styczen 2018

Zagłosuj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Bodzio
5 Lipiec 2013, 23:33
AUDYCJE MODEROWANE :)
Autor Wiadomość
KULKA 

Ulubiony Wykonawca: Grant Miller,Peter Schilling,Savage

* Punkty: 95
Wysłany: 30 Marzec 2012, 20:48   AUDYCJE MODEROWANE :)

Otwieram ten wątek, żeby własnie było można wpisywać wiadomości na temat audycji moderowanych przez naszych słuchaczy :)
W jaki sposób słuchacz stal się moderatorem audycji, kto nim jest i kiedy odbędzie się taka audycja ;)

Na dzisiejszej swojej audycji zrobiłam taki mini konkursik, dotyczący tego jaką cechę wspólną maja utworki prezentowane przeze mnie na audycji :) chodziło o słowo "love" w tytułach....Udział w tej zgadywance wzięli m.in. Anula_M, Bianca_M i Kaziuch :) za co bardzo dziękuję.... było mi milo widzieć,ze bawią się razem ze mną :)
A nagroda, własnie w postaci audycji moderowanej u mnie, przypadła naszej ... Biance_M :)

Gratuluję Basiu okl) b)

O terminie,kiedy odbędzie się ona ,poinformuje,jak uzgodnię z Basią termin ;)

Anula_M 

Ulubiony Wykonawca: Chyp-Notic, Abba, New Kids On The Block, OMD
Województwa:
swietokrzyskie

* Punkty: 27
Wysłany: 18 Kwiecień 2012, 23:25   

Hejeczka b)

Skoro już taki wątek zaczęty , to chyba należy go kontynuować :D

Zapraszam na trzecią audycje moderowaną Anuli_M, która odbędzie się 20.IV.2012r.
o godz. 20.00 – 22.00.
Tym razem proponuję zabawę przy rosyjskich klimacikach muzycznych – mam nadzieje, że będziecie zadowoleni.

A jak zostałam moderatorem ?? Hmm, no cóż, odpowiednie podejście, plus ładny uśmiech prezentera i Anula wyraziła zgodę na taką audycję ;)

No i oczywiście w rewanżu liczę na nagrodę :P
Buziaki dla wszystkich hiciorków b)) b))
Ostatnio zmieniony przez Anula_M 18 Kwiecień 2012, 23:27, w całości zmieniany 2 razy  

Bianca 

Ulubiony Wykonawca: OMD, Ultravox

* Punkty: 237
Wysłany: 20 Kwiecień 2012, 08:58   

Witanko :)

To ja również pozwolę sobie dopisać kilka zdań do wątku na temat audycji moderowanej ;)

Ten "pierwszy raz" z audycją moderowaną mam już za sobą :) i myślę że nie ostatni :P ; a jak zostać Moderatorem ?
Tak jak Anula pisała ukłon w stronę słuchacza od sympatycznego Prezentera radia , troszku wkładu własnego bo muzę trzeba wybrać ułożyć,podesłać i później już tylko czekać na emisję :) .

Pozdrawiam wszystkich Hiciorków i Potęgi b))

Anula_M 

Ulubiony Wykonawca: Chyp-Notic, Abba, New Kids On The Block, OMD
Województwa:
swietokrzyskie

* Punkty: 27
Wysłany: 14 Maj 2012, 00:22   

Witaski ponownie :)

Zapraszam serdecznie na NARODOWOŚCIOWY MIKSIK muzyczny, czyli na kolejną audycję moderowaną Anuli_M, która odbędzie się w środę tj.16.V.2012r. w godz. 20.00 – 22.00.
Muzycznie pozwiedzamy sobie: Węgry, Chiny, Grecję, Czechy, Słowację, Arabię, Hiszpanię, Meksyk, Mołdawię, dotrzemy również do narodu żydowskiego.

Pozdrawiam wszystkich Hiciorków i b)) . Milusiego słuchania i takiej samej zabawy życzę z) y) :)

Betka 
Betka

Ulubiony Wykonawca: Jean Michel Jarre,Sandra,Alphaville
Województwa:
slaskie

* Punkty: 0
Wysłany: 14 Maj 2012, 17:35   

nie mogę się doczekać

Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu