Aby strona mogła działać poprawnie musisz mieć właczony javascript w swojej przegladarce
radio
 FAQ     Strona Radia  AlbumWydarzenia  Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja  Galeria    Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Kontakt Zaloguj 

Ogłoszenie 

Wybieramy Hit Miesiąca

Zagłosuj

Poprzedni temat «» Następny temat
2PLUS1.........Chcemy audycji o tym zespole?
Autor Wiadomość
Ania 

* Punkty: 20
  Wysłany: 9 Grudzień 2009, 23:54   2PLUS1.........Chcemy audycji o tym zespole?

Kiedyś Bodzio obiecałeś mi ,ze zrobisz audycje o tym zespole....ja trzymam cię za słowo i tylko się przypominam :mrgreen: :mrgreen:

2 plus 1 – polski zespół wykonujący muzykę pop i folk, a w późniejszym okresie swojej działalności także rock i synth pop, założony w 1971 roku w Warszawie. Grupa ma na swoim koncie dziesięć albumów studyjnych (w tym trzy złote płyty), prestiżowe nagrody oraz liczne koncerty w kraju i za granic?. Czas największej popularności zespołu w Polsce przypada na lata 70. XX wieku, a na przełomie lat 70. i 80. grupa osiągnęła również znaczący sukces w Europie Zachodniej. Kres działalności zespołu przyniosla śmierć Janusza Kruka w 1992 roku.

2 plus 1 pozostaje jedną z najpopularniejszych polskich grup Znajduje się wśród wykonawców, którzy wywarli największy wpływ na historię polskiej muzyki popularnej, lansując takie przeboje jak "Chodź, pomaluj mój świat", "Windą do nieba" czy "Iść w stronę słońca".

Ostatnio zmieniony przez Bodzio 12 Luty 2010, 12:29, w całości zmieniany 1 raz  

Bodzio 
Hit-Radio

Ulubiony Wykonawca: Ken Laszlo
Województwa:
malopolskie

* Punkty: 469
Wysłany: 10 Grudzień 2009, 10:21   Re: 2PLUS1.........Chcemy audycji o tym zespole?

Ania napisał/a:
Kiedyś Bodzio obiecałeś mi ,ze zrobisz audycje o tym zespole....ja trzymam cię za słowo i tylko się przypominam :mrgreen: :mrgreen:

2 plus 1 – polski zespół wykonujący muzykę pop i folk, a w późniejszym okresie swojej działalności tak?e rock i synth pop, założony w 1971 roku w Warszawie. Grupa ma na swoim koncie dziesięć albumów studyjnych (w tym trzy zlote plyty), prestiżowe nagrody oraz liczne koncerty w kraju i za granicą. Czas największej popularności zespołu w Polsce przypada na lata 70. XX wieku, a na przełomie lat 70. i 80. grupa osiagnęła również znaczący sukces w Europie Zachodniej. Kres działalności zespołu przyniosła śmierć Janusza Kruka w 1992 roku.

2 plus 1 pozostaje jedną z najpopularniejszych polskich grup Znajduje się wsród wykonawców, którzy wywarli największy wpływ na historię polskiej muzyki popularnej, lansując takie przeboje jak "Chodź, pomaluj mój świat", "Windą do nieba" czy "Iść w stronę słońca".

Obrazek

jasne wiem ze obiecalem i napewno obiecanke zrealizuje wisze wam Universe,i 2+1 to bedzie na bank troche czasu jeszcze m) e potrzebuje ,domowe zaległosci ,Hit-Radio i inne elementy które opózniaja to wszystko m)

zgaga-on 

* Punkty: 0
Wysłany: 19 Grudzień 2009, 13:48   

Jeszcze raz napisze ................ powtorny post .ktorego napislalem wczesniej .Jak pamietam 17 12 2009 r. ale go skasowano.

mnie sie pomysl podoba .................. jestem za audycja 2 + 1
Ostatnio zmieniony przez zgaga-on 19 Grudzień 2009, 21:17, w całości zmieniany 1 raz  

Marko 
HitRadio

Ulubiony Wykonawca: Joy, Universe, 2 plus 1,
Województwa:
malopolskie

* Punkty: 13
Wysłany: 26 Wrzesień 2010, 14:35   

Będziemy robić audycje o grupie 2 plus1

Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu