Aby strona mogła działać poprawnie musisz mieć właczony javascript w swojej przegladarce
radio
 FAQ     Strona Radia  AlbumWydarzenia  Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja  Galeria    Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Kontakt Zaloguj 

Ogłoszenie 

Wybieramy Hit Miesiąca

Zagłosuj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Bodzio
14 Maj 2012, 11:11
WIOSENNY ZLOCIK RADYJKA???? ;)

Jaki Miesiac ??
Kwiecien
60%
 60%  [ 3 ]
Czerwiec
40%
 40%  [ 2 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
KULKA 

Ulubiony Wykonawca: Grant Miller,Peter Schilling,Savage

* Punkty: 95
Wysłany: 11 Luty 2011, 08:39   WIOSENNY ZLOCIK RADYJKA???? ;)

Witam

Podczas wczorajszej audycji Bodzia,w trakcie rozmów na sb(czacie),pojawił się temat kolejnego spotkania słuchaczy z prezenterami naszego radyjka :)
Miałoby to być coś w rodzaju zlotu,aczkolwiek zlot to jest zbyt duże słowo,w przypadku,gdy naszego radyjka słucha wąskie grono słuchaczy.
Nazwijmy więc to spotkanko,minizlocikiem ogólnopolskim :)
Rozważaliśmy rożne terminy m-cy ,np.marzec (ale chyba za krótki czas,żeby przygotować takie mini spotkanko),kwiecień (co prawda pod koniec są święta,ale może przed nimi udałoby się spotkać),maj (odpada,jeśli miałoby być w lokalu,o którym wczoraj rozmawialiśmy-fajny lokal :) ),czerwiec (to już chyba letni sezon urlopowy się zaczyna).
Wstępnie „chodził” nam po głowie kwiecień,jako czas kiedy miałby być ten minizlocik.

I tu mamy pytanie do Was,drodzy słuchacze. Jakie Wy macie typy terminu takiego spotkanka???Czy pasowałby Wam przykładowo ten kwiecień???

Aha....najprawdopodobniej to spotkanko odbyłoby się w Krakowie lub okolicach Krakowa.
Chyba,że ktoś ma lepszą propozycję,ale musiałoby to być takie miejsce,żeby każdy miał w miarę dogodne warunki dojazdu (nie każdy posiada auto).
Czekamy na Wasze propozycje co do terminu i ewentualnie miejsca spotkania,do końca lutego.

Pozdrawiam :)

[ Dodano: 2011-02-16, 10:50 ]
Jesli mogłabym zaproponowac termin tego minizlociku,to ja proponuje poczatek kwietnia...
Jesli mialby to byc 2dniowy minizlocik to albo 1-2.04(pt-sob) lub 2-3.04.(sob-ndz).
Co Wy na to?

Pozdrawiam :)

GREG 

* Punkty: 0
Wysłany: 22 Luty 2011, 09:03   Re: WIOSENNY ZLOCIK RADYJKA???? ;)

Aha....najprawdopodobniej to spotkanko odbyłoby się w Krakowie lub okolicach Krakowa.

okl)
Ostatnio zmieniony przez GREG 24 Luty 2011, 07:51, w całości zmieniany 2 razy  

KULKA 

Ulubiony Wykonawca: Grant Miller,Peter Schilling,Savage

* Punkty: 95
Wysłany: 22 Luty 2011, 09:20   

Gregus...a co w tym takiego smiesznego???? mozesz mi wyjasnic???
uwazam,ze kazde miejsce na zlot(zlocik) dobre...
domyslam sie do czego "pijesz" tym swoim postem...ale daruj sobie,prosze,takie docinki...
Nie wiesz dlaczego Krakow jest propozycja..nie jestes tu na codzien sluchaczem...wiec nie uczestniczysz w zyciu tego radia....wpadasz od czasu do czasu jak po ogien...i jeszcze przelewasz tu swoje frustracje,zale i urazy...w postaci takich wypowiedzi jak ta Twoja...

z calym szacunkiem dla Ciebie i sympatia dla Ciebie,Gregus...daruj sobie ,prosze, takie "akcje"..
W przeciwienstwie do innej stacji radiowej(wiemy o jakiej piszę) my wolimy kameralne spotkanka..tak jak np. to muszynskie bylo(na ktorym notabene swietnie sie bawiles z tego co widzialam) i zeby wiazalo sie z jak najmniejszymi kosztami...a skoro takie cos mozna zorganizowac w Krakowie...ze wzgledu na to co pisze...jak najnizsze koszta...to Krakow jest rownie dobry jak kazde inne miejsce w kraju czy zagranica.. :) byle bylo tanio...to nasz priorytet...a nie sprowadzanie gwiazd,nazwijmy wielkiego formatu, sprzed 30lat... :)

pozdrawiam :)

[ Dodano: 2011-02-27, 21:00 ]
Kochani...pytanie bardzo wazne...
Chcialabym,aby tu wpisywali sie chetni na zlocik radyjka w terminie 1-3.04.2011r.
Kto wyraza chec bycia na nim??
Wiaze sie to pytanie z tym,ze chcemy wiedziec na ile osob organizowac go...bo wiadomo..koszta beda zalezec od ilosci osob,ktore sie zadeklaruja,ze przybeda na niego :)
Tak wiec czekam na Wasze wypowiedzi w tym watku....prosilabym o jak najszybsze deklaracje...poniewaz czas nie stoi w miejscu...biegnie...a trzeba miec mozliwosc dokladnego zorganizowania wszystkiego... :) mam nadzieje,ze rozumiecie to...? :)
tak wiec zapraszam do dokonywania deklaracji kogo bedzie milo na nim zobaczyc :) Prosze o tylko powazne deklaracje...
Jak juz bedzie prawdopodobna ilosc zlotowiczy,ktorzy sie pojawia na nim...podamy niezwlocznie wszystkie szczegoly co do miejsca zlociku :)

Ja osobiscie staram sie zalatwic sobie urlop na ten zlocik...bo bardzo chcialabym na nim byc...mam nadzieje,ze uda mi sie :)

kto jeszcze chetny?? :)

pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony przez KULKA 27 Luty 2011, 21:10, w całości zmieniany 6 razy  

Marko 
HitRadio

Ulubiony Wykonawca: Joy, Universe, 2 plus 1,
Województwa:
malopolskie

* Punkty: 13
Wysłany: 27 Luty 2011, 21:11   

Ja jestem chętny i się zapisuje już.

Bodzio 
Hit-Radio

Ulubiony Wykonawca: Ken Laszlo
Województwa:
malopolskie

* Punkty: 471
Wysłany: 27 Luty 2011, 21:24   

Ja mam zawsze checi wiec takze słucham Hit RADIA pisze na SB wiec mam obowiazek niejako byc i sie bawic na znak szacunku wobec słuchaczy, radia,prezenterów i ludzi którzy beda obecni na tym spotkanku

Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu